| الاسم التجاري: | BOE |
| رقم الطراز: | NE156QHM-NY4 |
| الـ MOQ: | 10 قطعة |
| السعر: | negotiable |
| شروط الدفع: | / تي تي، ث، ويسترن يونيون، موني جرام |
| القدرة على العرض: | 3000pcs في الأسبوع |
| Manufacturer | BOE | Model Number | TE142QLM-LB0 |
|---|---|---|---|
| Screen Size | 14.2 inch | Screen Type | Oxide TFT-LCD, LCM |
| Resolution | 1600(RGB)×2328 | Dot Layout | RGB Vertical Stripe |
| Active Area | 204.336×297.309 mm (H×V) | Outline Area | 221.74×314.71 mm (H×V) |
| Weight | 362g (Typical) | Surface Feature | Antiglare (Haze 42%) |
| Brightness | 265 cd/m² (Typical) | Contrast Ratio | 1000:1 (Typical) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (CR≥10) | Display Type | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Display Colors | 16.7M, 97% DCI-P3 | Response Time | 30ms (Typical, Tr+Td) |
| Refresh Rate | 60Hz | Backlight | 8 strings WLED, No Driver |
| Touchscreen | PCAP, I²C | Application | Tablet & Similar Devices |
| Signal Type | MIPI (2 ch, 4 data lanes), 51 pins Connector |
|---|---|
| Voltage Supply | 1.8/5.5/-5.5V (Typical)(VDD/VSP/VSN) |
| Operating Temperature | -20°C to 60°C |
| Storage Temperature | -30°C to 70°C |